Práce stavební dělník
Aktuálně 2 273 volných míst na pozici stavební dělník po celé ČR. Nabízená nástupní mzda se obvykle pohybuje mezi 22 400–25 000 Kč, medián je 22 500 Kč. Nejvíce nabídek nabízejí Praha, Brno a Ostrava. Aktuálně nabírají například AR Winner s.r.o., REKOLUX STAV s.r.o. a IONASCU CONSTRUCT s.r.o.. Zaměstnavatelé nejčastěji požadují fyzická zdatnost, spolehlivost a praxe v oboru.
Dělníci v oblasti výstavby
S-K_Elit s.r.o.Pomocný stavební dělník
BILANYCH STAV s.r.o.Technici při modifikaci asfaltů
Gumoasfalt s.r.o.pomocný stavební dělník (m/ž)
Jakub Ocásekobsluha stavebních strojů, bagrista, řidič, stavební dělník
VKB stavby s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
MOL Stav s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Ivan IlnytskyyDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
TECTUM BUD s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
REVER PLUS s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
SLD Viza Work s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budov
Nodens, s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
ESSETS LV s.r.o.Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci stavební výroby
Leasepro s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov (M/Ž)
MIM STAV s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
1vw.eu s.r.o.Pomocný stavební dělník/ce
FUTURUM CONSTRUCTION s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
LOGISTIK SERVIS MLM s.r.o.Podle zaměření
| Zaměření | Nabídek |
|---|---|
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov | 1515 |
| Dělníci v oblasti výstavby budov | 234 |
| Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby | 153 |
| Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) | 77 |
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl | 71 |
| Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení | 52 |
| Dělníci výkopových prací | 45 |
| Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby | 39 |
| Stavební údržbáři budov a inženýrských děl | 33 |
| Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví | 27 |
| Lešenáři | 11 |
| Figuranti, dělníci výkopových prací a dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl | 8 |
| Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací | 4 |
| Ostatní pomocní pracovníci v oblasti těžby | 2 |
| Pomocní pracovníci na povrchu hornických provozů | 1 |
| Pomocní pracovníci v oblasti těžby | 1 |
Práce stavební dělník podle lokality
Zdroj a metoda
Zdroj: veřejný feed volných míst Úřadu práce ČR (MPSV) a přímé inzeráty firem na Flekni.cz. Mzda = rozpětí a medián z inzerátů s uvedenou měsíční mzdou (nejméně 10), hodinové sazby se nezapočítávají. Nabídky obnovujeme denně.