ACTHERM - strojírenství, s.r.o.
IČO: 25494503Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě ACTHERM - strojírenství, s.r.o.
ACTHERM - strojírenství, s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 38 000 Kč hrubého (medián 40 000 Kč, tedy přibližně 31 930 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 33 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství | 42 000 Kč | 1 |
| Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech | 40 000 Kč | 1 |
| Úředníci ve výrobě | 32 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 32 000 Kč do 42 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 20. 3. 2026.
Jaké profese ACTHERM - strojírenství, s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech | 1 | 40 000 Kč |
| Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství | 1 | 42 000 Kč |
| Úředníci ve výrobě | 1 | 32 000 Kč |
Kde ACTHERM - strojírenství, s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě ACTHERM - strojírenství, s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 38 000 Kč, medián 40 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má ACTHERM - strojírenství, s.r.o. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství, úředníci ve výrobě.
Kde firma ACTHERM - strojírenství, s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Dukelská 5779, 43001 Chomutov, IČO 25494503.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 25494503
- DIČ
- CZ25494503 · plátce DPH
- Velikost
- 25–49 zaměstnanců
- Vznik
- 22. 9. 2004 (22 let na trhu)
- Sídlo
- Dukelská 5779, 43001 Chomutov
- Stav
- Aktivní
Adresa
Dukelská 5779, Chomutov, 43001