AIC Processing s.r.o.
IČO: 48201243Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě AIC Processing s.r.o.
AIC Processing s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 27 685 Kč hrubého (medián 22 400 Kč, tedy přibližně 19 011 Kč čistého), podle 7 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 25 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Strojírenští kovodělníci | 21 866 Kč | 3 |
| Brusiči nástrojů a kovů | 21 600 Kč | 2 |
| Hlavní účetní | 45 000 Kč | 1 |
| Provozní zámečníci, údržbáři | 40 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 20 800 Kč do 45 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 4. 6. 2026.
Jaké profese AIC Processing s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Strojírenští kovodělníci | 3 | 21 866 Kč |
| Brusiči nástrojů a kovů | 2 | 21 600 Kč |
| Hlavní účetní | 1 | 45 000 Kč |
| Provozní zámečníci, údržbáři | 1 | 40 000 Kč |
Kde AIC Processing s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě AIC Processing s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 27 685 Kč, medián 22 400 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 7 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má AIC Processing s.r.o. volných míst?
Aktuálně 7 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: strojírenští kovodělníci, brusiči nástrojů a kovů, hlavní účetní.
Kde firma AIC Processing s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Zdíky 34, 38241 Bujanov, IČO 48201243.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 48201243
- DIČ
- CZ48201243 · plátce DPH
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Vznik
- 23. 7. 1993 (33 let na trhu)
- Sídlo
- Zdíky 34, 38241 Bujanov
- Stav
- Aktivní
Adresa
Bujanov, 38241