ALEKU GROUP s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

ALEKU GROUP s.r.o.

IČO: 19611684

Aktuální nabídky práce

Tábor od 30000 Kč

Jaké profese ALEKU GROUP s.r.o. hledá

Kde ALEKU GROUP s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Tábor · 1
Sídlo firmy: Zavadilská 3195, 39002 Tábor

Časté otázky

Kolik má ALEKU GROUP s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: montážní dělníci výrobků z pryže a plastů.

Kde firma ALEKU GROUP s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Zavadilská 3195, 39002 Tábor, IČO 19611684.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
19611684
DIČ
CZ19611684 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
11. 8. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Zavadilská 3195, 39002 Tábor
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní osobní službyProdej a opravy motorových vozidelZprostředkování zaměstnáníOstatní odborné činnostiUbytováníČinnosti v oblasti nemovitostí
Kontakt
774965860
Adresa

Zavadilská 3195, Tábor, 39002

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení