Aleš Crha — platy, recenze a volná místa | Flekni

Aleš Crha

IČO: 46486186

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Aleš Crha hledá

Kde Aleš Crha nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Prostřední Lipka 35, 56169 Králíky

Časté otázky

Kolik má Aleš Crha volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Kde firma Aleš Crha sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Prostřední Lipka 35, 56169 Králíky, IČO 46486186.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
46486186
DIČ
CZ7212114063 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
3. 11. 1992 (34 let na trhu)
Sídlo
Prostřední Lipka 35, 56169 Králíky
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůMaloobchodStravování a pohostinství
Adresa

Moravská 998, Králíky, 56169

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení