AmiCom Teplice s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

AmiCom Teplice s.r.o.

IČO: 61325546

Jaké profese AmiCom Teplice s.r.o. hledá

Kde AmiCom Teplice s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Teplice · 2
Sídlo firmy: Revoluční 666/7, 41501 Teplice

Časté otázky

Kolik má AmiCom Teplice s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: inženýři elektronici projektanti, konstruktéři, technici elektronici projektanti, konstruktéři.

Kde firma AmiCom Teplice s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Revoluční 666/7, 41501 Teplice, IČO 61325546.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
61325546
DIČ
CZ61325546 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
11. 5. 1994 (32 let na trhu)
Sídlo
Revoluční 666/7, 41501 Teplice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Bezpečnostní službyTelekomunikaceInformační technologieČinnosti v oblasti nemovitostíArchitektura a inženýrstvíVýroba elektrických zařízení
Adresa

Revoluční 666/7, Teplice, 41501

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení