Anna Černá Reality s.r.o.
IČO: 13986872Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Anna Černá Reality s.r.o.
Anna Černá Reality s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 25 700 Kč hrubého (medián 25 200 Kč, tedy přibližně 21 066 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 16 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Realitní makléři | 22 400 Kč | 2 |
| Správci objektů | 28 000 Kč | 1 |
| Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků | 30 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 30 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 5. 8. 2026.
Jaké profese Anna Černá Reality s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Realitní makléři | 2 | 22 400 Kč |
| Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků | 1 | 30 000 Kč |
| Správci objektů | 1 | 28 000 Kč |
Kde Anna Černá Reality s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Anna Černá Reality s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 25 700 Kč, medián 25 200 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Anna Černá Reality s.r.o. volných míst?
Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: realitní makléři, vedoucí všeobecných administrativních pracovníků, správci objektů.
Kde firma Anna Černá Reality s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Spojenecká 764/24, 41501 Teplice, IČO 13986872.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 13986872
- DIČ
- CZ13986872 · plátce DPH
- Velikost
- 6–9 zaměstnanců
- Vznik
- 16. 11. 2021 (5 let na trhu)
- Sídlo
- Spojenecká 764/24, 41501 Teplice
- Stav
- Aktivní
Adresa
Antonína Sochora 2050, Teplice, 41501