ARROW International CR, a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

ARROW International CR, a.s.

IČO: 60112387

Aktuální nabídky práce

Žďár nad Sázavou od 28040 Kč až 30850 Kč

Jaké profese ARROW International CR, a.s. hledá

Kde ARROW International CR, a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Hradec Králové · 1 Žďár nad Sázavou · 1
Sídlo firmy: Pražská třída 209/182, Plačice, 50004 Hradec Králové

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1× Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má ARROW International CR, a.s. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Kde firma ARROW International CR, a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Pražská třída 209/182, Plačice, 50004 Hradec Králové, IČO 60112387.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
60112387
DIČ
CZ60112387 · plátce DPH
Velikost
1 000–1 499 zaměstnanců
Vznik
11. 2. 1994 (32 let na trhu)
Sídlo
Pražská třída 209/182, Plačice, 50004 Hradec Králové
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní zpracovatelský průmyslVelkoobchodMaloobchodPoradenství v řízeníVýzkum a vývoj
Adresa

Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou, 59101

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení