Audiologie foniatrie s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Audiologie foniatrie s.r.o.

IČO: 24136212

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Audiologie foniatrie s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Všeobecné sestry bez specializace 1 50 000 Kč

Kde Audiologie foniatrie s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Roškotova 1717/2, Braník, 14000 Praha 4

Časté otázky

Kolik má Audiologie foniatrie s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: všeobecné sestry bez specializace.

Kde firma Audiologie foniatrie s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Roškotova 1717/2, Braník, 14000 Praha 4, IČO 24136212.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
24136212
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
13. 7. 2011 (15 let na trhu)
Sídlo
Roškotova 1717/2, Braník, 14000 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní zpracovatelský průmyslVelkoobchodSkladování a dopravaPoradenství v řízeníAdministrativní podporaVzdělávání
Adresa

Roškotova 1717/2, Praha, 14000

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení