Augusta Life Sciences Czech Republic s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Augusta Life Sciences Czech Republic s.r.o.

IČO: 23875542

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Augusta Life Sciences Czech Republic s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Řídící pracovníci v oblasti obchodu 1 75 000 Kč

Kde Augusta Life Sciences Czech Republic s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Plzeňská 3217/16, Smíchov, 15000 Praha 5

Časté otázky

Kolik má Augusta Life Sciences Czech Republic s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řídící pracovníci v oblasti obchodu.

Kde firma Augusta Life Sciences Czech Republic s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Plzeňská 3217/16, Smíchov, 15000 Praha 5, IČO 23875542.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23875542
DIČ
CZ23875542 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
22. 10. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Plzeňská 3217/16, Smíchov, 15000 Praha 5
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Poradenství v řízeníOpravy a instalace strojůUmělecké a zábavní činnostiPronájem a leasingInformační technologieSkladování a doprava
Adresa

Nádražní 344/23, Praha, 15000

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení