AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.

IČO: 25329677

Aktuální nabídky práce

Velké Meziříčí od 25000 Kč až 25000 Kč
Velké Meziříčí od 35000 Kč až 46000 Kč
Velké Meziříčí od 35000 Kč až 46000 Kč
Jihlava od 25000 Kč až 30000 Kč
Velké Meziříčí od 40000 Kč až 50000 Kč
Velké Meziříčí od 50000 Kč až 70000 Kč

Platy ve firmě AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.

AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 35 071 Kč hrubého (medián 35 000 Kč, tedy přibližně 28 260 Kč čistého), podle 14 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Mechanici a opraváři osobních automobilů 36 000 Kč 5
Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích 37 500 Kč 2
Karosáři a autoklempíři 40 000 Kč 1
Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení 25 000 Kč 1
Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení 25 000 Kč 1
Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu 25 000 Kč 1
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků 31 000 Kč 1
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách 40 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 25 000 Kč do 50 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 10. 8. 2026.

Kde AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Velké Meziříčí · 10 Jihlava · 2 Znojmo · 2
Sídlo firmy: Františky Stránecké 1330/2, 59401 Velké Meziříčí

Benefity, které firma nabízí

Podnikové stravování · 10× Dovolená navíc · 6×

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 35 071 Kč, medián 35 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 14 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. volných míst?

Aktuálně 14 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mechanici a opraváři osobních automobilů, elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích, karosáři a autoklempíři.

Kde firma AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Františky Stránecké 1330/2, 59401 Velké Meziříčí, IČO 25329677.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25329677
DIČ
CZ25329677 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
5. 3. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
Františky Stránecké 1330/2, 59401 Velké Meziříčí
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůProdej a opravy motorových vozidelPozemní dopravaStravování a pohostinstvíFinanční zprostředkováníReklama a průzkum trhu
Adresa

Františky Stránecké 1330/2, Velké Meziříčí, 59401

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení