BENEŠ & BENEŠ s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

BENEŠ & BENEŠ s.r.o.

IČO: 25632469

Aktuální nabídky práce

Jaké profese BENEŠ & BENEŠ s.r.o. hledá

Kde BENEŠ & BENEŠ s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Klatovy · 1
Sídlo firmy: U zahrádkářské kolonie 1015/12, Libuš, 14200 Praha 4

Časté otázky

Kolik má BENEŠ & BENEŠ s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb.

Kde firma BENEŠ & BENEŠ s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese U zahrádkářské kolonie 1015/12, Libuš, 14200 Praha 4, IČO 25632469.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25632469
DIČ
CZ25632469 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
17. 12. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
U zahrádkářské kolonie 1015/12, Libuš, 14200 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodPozemní dopravaFinanční zprostředkování
Adresa

ul. 5. května 137, Klatovy, 33901

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení