BOHEMIA PROFIL s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

BOHEMIA PROFIL s.r.o.

IČO: 25489615

Aktuální nabídky práce

Teplice od 22400 Kč

Jaké profese BOHEMIA PROFIL s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Obsluha zařízení na zpracování kovů 1 22 400 Kč

Kde BOHEMIA PROFIL s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Teplice · 1
Sídlo firmy: Tolstého 469, Řetenice, 41503 Teplice

Časté otázky

Kolik má BOHEMIA PROFIL s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha zařízení na zpracování kovů.

Kde firma BOHEMIA PROFIL s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Tolstého 469, Řetenice, 41503 Teplice, IČO 25489615.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25489615
DIČ
CZ25489615 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
24. 5. 2004 (22 let na trhu)
Sídlo
Tolstého 469, Řetenice, 41503 Teplice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zpracování dřevaVýroba kovových konstrukcí a výrobkůSport a rekreace
Adresa

Tolstého 469, Teplice, 41503

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení