BRICK ENTERTAINMENT, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

BRICK ENTERTAINMENT, s.r.o.

IČO: 03492583

Jaké profese BRICK ENTERTAINMENT, s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků 2 27 400 Kč

Kde BRICK ENTERTAINMENT, s.r.o. nabírá

Sídlo firmy: Marie Cibulkové 1614/1a, Nusle, 14000 Praha 4

Časté otázky

Kolik má BRICK ENTERTAINMENT, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Kde firma BRICK ENTERTAINMENT, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Marie Cibulkové 1614/1a, Nusle, 14000 Praha 4, IČO 03492583.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
03492583
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
16. 10. 2014 (12 let na trhu)
Sídlo
Marie Cibulkové 1614/1a, Nusle, 14000 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodVydavatelstvíFilm a hudbaČinnosti v oblasti nemovitostíReklama a průzkum trhu
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení