BT Exchange CZ a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

BT Exchange CZ a.s.

IČO: 22378031

Aktuální nabídky práce

Praha od 80000 Kč až 140000 Kč

Jaké profese BT Exchange CZ a.s. hledá

Kde BT Exchange CZ a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Evropská 2758/11, Dejvice, 16000 Praha 6

Časté otázky

Kolik má BT Exchange CZ a.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: nejvyšší představitelé malých společností a institucí.

Kde firma BT Exchange CZ a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Evropská 2758/11, Dejvice, 16000 Praha 6, IČO 22378031.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
22378031
DIČ
CZ22378031 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
18. 12. 2024 (2 roky na trhu)
Sídlo
Evropská 2758/11, Dejvice, 16000 Praha 6
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní finanční činnosti
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení