Call Security s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Call Security s.r.o.

IČO: 28785827

Aktuální nabídky práce

Hradec Králové od 22400 Kč
Hradec Králové od 27328 Kč

Jaké profese Call Security s.r.o. hledá

Kde Call Security s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Hradec Králové · 2
Sídlo firmy: Pardubická 851/7, Kukleny, 50004 Hradec Králové

Časté otázky

Kolik má Call Security s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pracovníci ostrahy, strážní, řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Kde firma Call Security s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Pardubická 851/7, Kukleny, 50004 Hradec Králové, IČO 28785827.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
28785827
DIČ
CZ28785827 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
2. 2. 2010 (16 let na trhu)
Sídlo
Pardubická 851/7, Kukleny, 50004 Hradec Králové
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Specializované stavební činnostiVelkoobchodMaloobchodČinnosti v oblasti nemovitostíOstatní odborné činnostiPronájem a leasing
Adresa

Dvorská 232/3, Hradec Králové, 50311

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení