CN CARGO spol. s r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

CN CARGO spol. s r.o.

IČO: 25151738

Aktuální nabídky práce

Vodňany od 25000 Kč až 50000 Kč

Jaké profese CN CARGO spol. s r.o. hledá

Kde CN CARGO spol. s r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Radomilická 1349, Vodňany II, 38901 Vodňany

Časté otázky

Kolik má CN CARGO spol. s r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Kde firma CN CARGO spol. s r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Radomilická 1349, Vodňany II, 38901 Vodňany, IČO 25151738.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25151738
DIČ
CZ25151738 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
27. 6. 1996 (30 let na trhu)
Sídlo
Radomilická 1349, Vodňany II, 38901 Vodňany
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Ostatní odborné činnostiUbytováníČinnosti v oblasti nemovitostíVýroba a rozvod energiíProdej a opravy motorových vozidelVelkoobchod
Adresa

Radomilická 1349, Vodňany, 38901

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení