COMPANY VENEDIK s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

COMPANY VENEDIK s.r.o.

IČO: 25595270

Aktuální nabídky práce

Uherské Hradiště od 24500 Kč

Jaké profese COMPANY VENEDIK s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 24 500 Kč

Kde COMPANY VENEDIK s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Uherské Hradiště · 1
Sídlo firmy: Prostřední 42, 68601 Uherské Hradiště

Časté otázky

Kolik má COMPANY VENEDIK s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma COMPANY VENEDIK s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Prostřední 42, 68601 Uherské Hradiště, IČO 25595270.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25595270
DIČ
CZ25595270 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
29. 3. 2000 (26 let na trhu)
Sídlo
Prostřední 42, 68601 Uherské Hradiště
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba potravinVýroba nápojůVelkoobchodMaloobchodStravování a pohostinství
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení