DARSAN NEPAL s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

DARSAN NEPAL s.r.o.

IČO: 06256449

Aktuální nabídky práce

Sokolov od 22400 Kč až 28000 Kč
Sokolov od 22400 Kč až 28000 Kč

Jaké profese DARSAN NEPAL s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 22 400 Kč
Pomocní kuchaři 1 22 400 Kč

Kde DARSAN NEPAL s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sokolov · 2
Sídlo firmy: Krásova 802/25, Žižkov, 13000 Praha 3

Časté otázky

Kolik má DARSAN NEPAL s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři, pomocní kuchaři.

Kde firma DARSAN NEPAL s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Krásova 802/25, Žižkov, 13000 Praha 3, IČO 06256449.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
06256449
DIČ
CZ06256449 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
10. 7. 2017 (9 let na trhu)
Sídlo
Krásova 802/25, Žižkov, 13000 Praha 3
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Činnosti v oblasti nemovitostíOstatní odborné činnosti
Adresa

Staré náměstí 68, Sokolov, 35601

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení