Degast Moravia s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Degast Moravia s.r.o.

IČO: 27817717

Aktuální nabídky práce

Nový Jičín od 32000 Kč

Jaké profese Degast Moravia s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků 1 32 000 Kč

Kde Degast Moravia s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Nový Jičín · 1
Sídlo firmy: Císařská 88, Loučka, 74101 Nový Jičín

Časté otázky

Kolik má Degast Moravia s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Kde firma Degast Moravia s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Císařská 88, Loučka, 74101 Nový Jičín, IČO 27817717.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
27817717
DIČ
CZ27817717 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
12. 11. 2007 (19 let na trhu)
Sídlo
Císařská 88, Loučka, 74101 Nový Jičín
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výstavba budovVelkoobchodMaloobchod
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení