Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace — platy, recenze a volná místa | Flekni

Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace

IČO: 44555407

Aktuální nabídky práce

Ústí nad Labem od 22400 Kč až 26690 Kč

Jaké profese Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 22 400 Kč

Kde Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Ústí nad Labem · 1
Sídlo firmy: Šrámkova 3305/38a, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1× Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Šrámkova 3305/38a, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem, IČO 44555407.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Příspěvková organizace
IČO
44555407
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
1. 1. 1995 (31 let na trhu)
Sídlo
Šrámkova 3305/38a, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Pobytové sociální služby
Adresa

Šrámkova 3305/38a, Ústí nad Labem, 40011

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení