Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace — platy, recenze a volná místa | Flekni

Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace

IČO: 14120097

Aktuální nabídky práce

Hustopeče od 32000 Kč

Jaké profese Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 32 000 Kč

Kde Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Hybešova 1497/7, 69301 Hustopeče

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1× Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Hybešova 1497/7, 69301 Hustopeče, IČO 14120097.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Příspěvková organizace
IČO
14120097
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
1. 10. 2021 (5 let na trhu)
Sídlo
Hybešova 1497/7, 69301 Hustopeče
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Pobytové sociální služby
Adresa

Rybářská 1079, Újezd u Brna, 66453

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení