EEM, spol. s r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

EEM, spol. s r.o.

IČO: 27692281

Aktuální nabídky práce

Uherský Brod od 32000 Kč až 35000 Kč

Jaké profese EEM, spol. s r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Svářeči 1 32 000 Kč

Kde EEM, spol. s r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Vazová 2497, 68801 Uherský Brod

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1× Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má EEM, spol. s r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: svářeči.

Kde firma EEM, spol. s r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Vazová 2497, 68801 Uherský Brod, IČO 27692281.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
27692281
DIČ
CZ27692281 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
28. 6. 2006 (20 let na trhu)
Sídlo
Vazová 2497, 68801 Uherský Brod
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVelkoobchod
Adresa

Vazová 2497, Uherský Brod, 68801

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení