FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s.

IČO: 25213423

Aktuální nabídky práce

Plzeň od 30000 Kč

Jaké profese FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. hledá

Kde FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: U Přivaděče 1315/3, Černice, 32600 Plzeň

Časté otázky

Kolik má FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: montážní dělníci mechanických zařízení.

Kde firma FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese U Přivaděče 1315/3, Černice, 32600 Plzeň, IČO 25213423.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
25213423
DIČ
CZ25213423 · plátce DPH
Vznik
1. 9. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
U Přivaděče 1315/3, Černice, 32600 Plzeň
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVýroba strojů a zařízeníVýroba motorových vozidelOpravy a instalace strojůVelkoobchodMaloobchod
Adresa

U Přivaděče 1315/3, Plzeň, 32600

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení