FCC České Budějovice, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

FCC České Budějovice, s.r.o.

IČO: 25171941

Aktuální nabídky práce

České Budějovice od 40000 Kč až 44000 Kč

Jaké profese FCC České Budějovice, s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Řidiči popelářských vozů 1 40 000 Kč

Kde FCC České Budějovice, s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
České Budějovice · 1
Sídlo firmy: Dolní 876/1, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice

Časté otázky

Kolik má FCC České Budějovice, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči popelářských vozů.

Kde firma FCC České Budějovice, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Dolní 876/1, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice, IČO 25171941.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25171941
DIČ
CZ25171941 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
13. 1. 1998 (28 let na trhu)
Sídlo
Dolní 876/1, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Sběr a zpracování odpadůMaloobchodPozemní dopravaOstatní odborné činnostiPronájem a leasingÚklid a správa budov
Adresa

Dolní 876/1, České Budějovice, 37004

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení