FILL - PACK s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

FILL - PACK s.r.o.

IČO: 25933981

Aktuální nabídky práce

Lomnice nad Popelkou od 22400 Kč až 31000 Kč

Jaké profese FILL - PACK s.r.o. hledá

Kde FILL - PACK s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Jičínská 1542, 51251 Lomnice nad Popelkou

Benefity, které firma nabízí

Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má FILL - PACK s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Kde firma FILL - PACK s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Jičínská 1542, 51251 Lomnice nad Popelkou, IČO 25933981.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25933981
DIČ
CZ25933981 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
8. 2. 2000 (26 let na trhu)
Sídlo
Jičínská 1542, 51251 Lomnice nad Popelkou
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba pryžových a plastových výrobků
Adresa

Jičínská 1542, Lomnice nad Popelkou, 51251

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení