Hotel U Zeleného stromu s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Hotel U Zeleného stromu s.r.o.

IČO: 04806476

Aktuální nabídky práce

Nepomuk od 22400 Kč
Nepomuk od 35000 Kč až 60000 Kč
Plzeň od 35000 Kč až 70000 Kč
Nepomuk od 35000 Kč až 50000 Kč
Nepomuk od 22400 Kč až 35000 Kč
Plzeň od 35000 Kč až 50000 Kč
Nepomuk od 23000 Kč až 24000 Kč

Platy ve firmě Hotel U Zeleného stromu s.r.o.

Hotel U Zeleného stromu s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 32 850 Kč hrubého (medián 35 000 Kč, tedy přibližně 28 260 Kč čistého), podle 8 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních 22 600 Kč 3
Číšníci a servírky 35 000 Kč 2
Kuchaři (kromě šéfkuchařů) 35 000 Kč 1
Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři 35 000 Kč 1
Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) 55 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 55 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 9. 6. 2026.

Kde Hotel U Zeleného stromu s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Dvořákova 1398/3, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Hotel U Zeleného stromu s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 32 850 Kč, medián 35 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 8 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Hotel U Zeleného stromu s.r.o. volných míst?

Aktuálně 8 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, číšníci a servírky, kuchaři, pomocní kuchaři.

Kde firma Hotel U Zeleného stromu s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Dvořákova 1398/3, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň, IČO 04806476.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
04806476
DIČ
CZ04806476 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
12. 2. 2016 (10 let na trhu)
Sídlo
Dvořákova 1398/3, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodPozemní dopravaUbytováníStravování a pohostinstvíReklama a průzkum trhu
Adresa

Dvořákova 1398/3, Plzeň, 30100

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení