IBA Group a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

IBA Group a.s.

IČO: 27365824

Aktuální nabídky práce

Jaké profese IBA Group a.s. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Všeobecní administrativní pracovníci 1 25 000 Kč

Kde IBA Group a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Petržílkova 2583/13, Stodůlky, 15800 Praha 5

Časté otázky

Kolik má IBA Group a.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: všeobecní administrativní pracovníci.

Kde firma IBA Group a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Petržílkova 2583/13, Stodůlky, 15800 Praha 5, IČO 27365824.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
27365824
DIČ
CZ27365824 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
4. 8. 2005 (21 let na trhu)
Sídlo
Petržílkova 2583/13, Stodůlky, 15800 Praha 5
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodInformační technologieReklama a průzkum trhu
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení