IDS LocoCare s.r.o.
IČO: 08391211Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě IDS LocoCare s.r.o.
IDS LocoCare s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 36 250 Kč hrubého (medián 37 000 Kč, tedy přibližně 29 728 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 23 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Mechanici a opraváři kolejových vozidel | 35 500 Kč | 2 |
| Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích | 37 000 Kč | 1 |
| Svářeči | 37 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 34 000 Kč do 37 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 5. 8. 2026.
Jaké profese IDS LocoCare s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Mechanici a opraváři kolejových vozidel | 2 | 35 500 Kč |
| Svářeči | 1 | 37 000 Kč |
| Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích | 1 | 37 000 Kč |
Kde IDS LocoCare s.r.o. nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě IDS LocoCare s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 36 250 Kč, medián 37 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má IDS LocoCare s.r.o. volných míst?
Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mechanici a opraváři kolejových vozidel, svářeči, elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích.
Kde firma IDS LocoCare s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Albertova 229/21, Nová Ulice, 77900 Olomouc, IČO 08391211.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 08391211
- DIČ
- CZ08391211 · plátce DPH
- Velikost
- 25–49 zaměstnanců
- Vznik
- 7. 8. 2019 (7 let na trhu)
- Sídlo
- Albertova 229/21, Nová Ulice, 77900 Olomouc
- Stav
- Aktivní
Adresa
Mostní 1381/7, Děčín, 40502