IGNATKO STAV s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

IGNATKO STAV s.r.o.

IČO: 19473940

Aktuální nabídky práce

Jaké profese IGNATKO STAV s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Montážní dělníci ostatních výrobků 2 22 400 Kč

Kde IGNATKO STAV s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Štichova 577/31, Háje, 14900 Praha 4

Časté otázky

Kolik má IGNATKO STAV s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: montážní dělníci ostatních výrobků.

Kde firma IGNATKO STAV s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Štichova 577/31, Háje, 14900 Praha 4, IČO 19473940.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
19473940
DIČ
CZ19473940 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
26. 6. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Štichova 577/31, Háje, 14900 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Pozemní doprava
Adresa

Štichova 577/31, Praha, 14900

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení