IndiGO group s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

IndiGO group s.r.o.

IČO: 25925369

Aktuální nabídky práce

Rychnov nad Kněžnou od 22400 Kč

Jaké profese IndiGO group s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Prodavači v prodejnách 1 22 400 Kč

Kde IndiGO group s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Rychnov nad Kněžnou · 1
Sídlo firmy: Panská 25, 51601 Rychnov nad Kněžnou

Časté otázky

Kolik má IndiGO group s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači v prodejnách.

Kde firma IndiGO group s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Panská 25, 51601 Rychnov nad Kněžnou, IČO 25925369.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25925369
DIČ
CZ25925369 · plátce DPH
Velikost
20–24 zaměstnanců
Vznik
12. 8. 1999 (27 let na trhu)
Sídlo
Panská 25, 51601 Rychnov nad Kněžnou
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba počítačů a elektronikyVelkoobchodMaloobchodInformační technologieFinanční zprostředkováníArchitektura a inženýrství
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení