IVOKO Zlín, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

IVOKO Zlín, s.r.o.

IČO: 29294606

Aktuální nabídky práce

Kroměříž od 24500 Kč

Jaké profese IVOKO Zlín, s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Prodavači ostatního zboží v prodejnách 1 24 500 Kč

Kde IVOKO Zlín, s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Kroměříž · 1
Sídlo firmy: Májová 432, Kostelec, 76314 Zlín

Časté otázky

Kolik má IVOKO Zlín, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Kde firma IVOKO Zlín, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Májová 432, Kostelec, 76314 Zlín, IČO 29294606.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
29294606
DIČ
CZ29294606 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
30. 9. 2011 (15 let na trhu)
Sídlo
Májová 432, Kostelec, 76314 Zlín
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Činnosti v oblasti nemovitostíReklama a průzkum trhuOstatní odborné činnostiPronájem a leasingOpravy výrobků pro domácnostMaloobchod
Adresa

Obvodová 2782/13, Kroměříž, 76701

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení