KARA Trutnov, a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

KARA Trutnov, a.s.

IČO: 25272314

Aktuální nabídky práce

Pardubice od 18000 Kč

Jaké profese KARA Trutnov, a.s. hledá

Kde KARA Trutnov, a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Pardubice · 1
Sídlo firmy: K Továrně 84, Bohuslavice, 54101 Trutnov

Časté otázky

Kolik má KARA Trutnov, a.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie.

Kde firma KARA Trutnov, a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese K Továrně 84, Bohuslavice, 54101 Trutnov, IČO 25272314.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
25272314
DIČ
CZ25272314 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
17. 7. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
K Továrně 84, Bohuslavice, 54101 Trutnov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba oděvůVýroba usníVelkoobchodMaloobchodPozemní doprava
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení