KZ Mat, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

KZ Mat, s.r.o.

IČO: 25984667

Aktuální nabídky práce

Syrovátka od 33000 Kč až 37000 Kč

Jaké profese KZ Mat, s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků 1 33 000 Kč

Kde KZ Mat, s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Syrovátka · 1
Sídlo firmy: č.p. 44, 50327 Syrovátka

Benefity, které firma nabízí

Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má KZ Mat, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Kde firma KZ Mat, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 44, 50327 Syrovátka, IČO 25984667.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25984667
DIČ
CZ25984667 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
26. 2. 2003 (23 let na trhu)
Sídlo
č.p. 44, 50327 Syrovátka
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVelkoobchodOstatní odborné činnostiPronájem a leasing
Adresa

Syrovátka, 50327

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení