Lázně FELICITAS s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Lázně FELICITAS s.r.o.

IČO: 45309566

Aktuální nabídky práce

Poděbrady od 22400 Kč až 25000 Kč
Poděbrady od 35000 Kč až 45000 Kč

Jaké profese Lázně FELICITAS s.r.o. hledá

Kde Lázně FELICITAS s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Korunní 810/104, Vinohrady, 10100 Praha 10

Časté otázky

Kolik má Lázně FELICITAS s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: fyzioterapeuti bez specializace, uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních.

Kde firma Lázně FELICITAS s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Korunní 810/104, Vinohrady, 10100 Praha 10, IČO 45309566.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
45309566
DIČ
CZ45309566 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
27. 3. 1992 (34 let na trhu)
Sídlo
Korunní 810/104, Vinohrady, 10100 Praha 10
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodPozemní dopravaUbytováníStravování a pohostinstvíOstatní odborné činnostiZdravotní péče
Adresa

nám. T.G.Masaryka 1437, Poděbrady, 29001

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení