Le Thi Thu Yen — platy, recenze a volná místa | Flekni

Le Thi Thu Yen

IČO: 66474248

Aktuální nabídky práce

Praha od 23000 Kč

Jaké profese Le Thi Thu Yen hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Maséři 1 23 000 Kč

Kde Le Thi Thu Yen nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Na okruhu 385/21, Písnice, 14200 Praha 4

Časté otázky

Kolik má Le Thi Thu Yen volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: maséři.

Kde firma Le Thi Thu Yen sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Na okruhu 385/21, Písnice, 14200 Praha 4, IČO 66474248.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
IČO
66474248
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
18. 7. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
Na okruhu 385/21, Písnice, 14200 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodÚklid a správa budovOstatní osobní služby
Adresa

Na okruhu 385/21, Praha, 14200

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení