LH Geodeti s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

LH Geodeti s.r.o.

IČO: 11668644

Aktuální nabídky práce

Cheb od 27330 Kč
Cheb od 27500 Kč až 40000 Kč

Jaké profese LH Geodeti s.r.o. hledá

Kde LH Geodeti s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Cheb · 2
Sídlo firmy: Dyleňská 298/28, 35002 Cheb

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1× Zvláštní prémie · 1×

Časté otázky

Kolik má LH Geodeti s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: technici zeměměřiči, provozní zámečníci, údržbáři.

Kde firma LH Geodeti s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Dyleňská 298/28, 35002 Cheb, IČO 11668644.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
11668644
DIČ
CZ11668644 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
15. 7. 2021 (5 let na trhu)
Sídlo
Dyleňská 298/28, 35002 Cheb
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Činnosti v oblasti nemovitostíArchitektura a inženýrstvíPronájem a leasing
Adresa

Dyleňská 298/28, Cheb, 35002

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení