Lucie Hájková — platy, recenze a volná místa | Flekni

Lucie Hájková

IČO: 02644321

Aktuální nabídky práce

Zabrušany od 23000 Kč

Jaké profese Lucie Hájková hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Manikéři a pedikéři 1 23 000 Kč

Kde Lucie Hájková nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Zabrušany · 1
Sídlo firmy: Želénky 70, 41771 Zabrušany

Časté otázky

Kolik má Lucie Hájková volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: manikéři a pedikéři.

Kde firma Lucie Hájková sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Želénky 70, 41771 Zabrušany, IČO 02644321.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
02644321
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
10. 2. 2014 (12 let na trhu)
Sídlo
Želénky 70, 41771 Zabrušany
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodOstatní osobní služby
Adresa

Zelenkova 540/17, Duchcov, 41901

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení