MANUS STAR CZ s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

MANUS STAR CZ s.r.o.

IČO: 23250186

Aktuální nabídky práce

Praha od 23000 Kč až 23000 Kč

Jaké profese MANUS STAR CZ s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Nákupčí 1 23 000 Kč

Kde MANUS STAR CZ s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha 10

Časté otázky

Kolik má MANUS STAR CZ s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: nákupčí.

Kde firma MANUS STAR CZ s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha 10, IČO 23250186.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23250186
Vznik
6. 5. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha 10
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Činnosti v oblasti nemovitostíAdministrativní podporaInformační technologieUbytováníSkladování a dopravaCestovní agentury
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení