Meritor Czech s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Meritor Czech s.r.o.

IČO: 04501641

Aktuální nabídky práce

Vrchlabí od 28000 Kč až 32000 Kč

Jaké profese Meritor Czech s.r.o. hledá

Kde Meritor Czech s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Fügnerova 572, 54301 Vrchlabí

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 2× Podnikové stravování · 2× Zvláštní prémie · 1×

Časté otázky

Kolik má Meritor Czech s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řídící pracovníci v oblasti projektování, pomocní dělníci ve výrobě.

Kde firma Meritor Czech s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Fügnerova 572, 54301 Vrchlabí, IČO 04501641.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
04501641
DIČ
CZ04501641 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
22. 10. 2015 (11 let na trhu)
Sídlo
Fügnerova 572, 54301 Vrchlabí
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůProdej a opravy motorových vozidelVelkoobchod
Adresa

Fügnerova 572, Vrchlabí, 54301

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení