Město Plumlov — platy, recenze a volná místa | Flekni

Město Plumlov

IČO: 00288632

Aktuální nabídky práce

Plumlov od 30000 Kč až 40000 Kč

Jaké profese Město Plumlov hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Ostatní úředníci jinde neuvedení 1 30 000 Kč

Kde Město Plumlov nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Rudé armády 302, 79803 Plumlov

Časté otázky

Kolik má Město Plumlov volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: ostatní úředníci jinde neuvedení.

Kde firma Město Plumlov sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Rudé armády 302, 79803 Plumlov, IČO 00288632.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Obec
IČO
00288632
DIČ
CZ00288632 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Sídlo
Rudé armády 302, 79803 Plumlov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Veřejná správa
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení