MGG Třešť s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

MGG Třešť s.r.o.

IČO: 00511625

Aktuální nabídky práce

Třešť od 30000 Kč až 41000 Kč
Třešť od 37000 Kč až 45000 Kč
Třešť od 61000 Kč až 68000 Kč
Třešť od 33000 Kč až 36000 Kč
Třešť od 30000 Kč až 37000 Kč
Třešť od 36000 Kč až 44000 Kč
Třešť od 12000 Kč až 13000 Kč
Třešť od 31000 Kč až 38000 Kč
Třešť od 35000 Kč až 44000 Kč

Platy ve firmě MGG Třešť s.r.o.

MGG Třešť s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 33 888 Kč hrubého (medián 33 000 Kč, tedy přibližně 26 792 Kč čistého), podle 9 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 10 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů 30 000 Kč 1
Nákupčí 30 000 Kč 1
Pomocníci v kuchyni 12 000 Kč 1
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů 37 000 Kč 1
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů 35 000 Kč 1
Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) 61 000 Kč 1
Strojírenští technici technologové, normovači 33 000 Kč 1
Svářeči 36 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 12 000 Kč do 61 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 12. 8. 2026.

Kde MGG Třešť s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Nádražní 1444/43a, 58901 Třešť

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 9× Podnikové stravování · 4× Ubytování · 3× Jízdní výhody · 2×

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě MGG Třešť s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 33 888 Kč, medián 33 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 9 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má MGG Třešť s.r.o. volných míst?

Aktuálně 9 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení, strojírenští technici technologové, normovači, úředníci ve skladech.

Kde firma MGG Třešť s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Nádražní 1444/43a, 58901 Třešť, IČO 00511625.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
00511625
DIČ
CZ00511625 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
1. 2. 1991 (35 let na trhu)
Sídlo
Nádražní 1444/43a, 58901 Třešť
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovůVýroba kovových konstrukcí a výrobkůVýroba strojů a zařízeníOpravy a instalace strojůSpecializované stavební činnostiVelkoobchod
Adresa

Nádražní 1444/43a, Třešť, 58901

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení