MK built by us s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

MK built by us s.r.o.

IČO: 19077670

Aktuální nabídky práce

Jaké profese MK built by us s.r.o. hledá

Kde MK built by us s.r.o. nabírá

Sídlo firmy: Moskevská 1464/61, Vršovice, 10100 Praha 10

Časté otázky

Kolik má MK built by us s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby budov.

Kde firma MK built by us s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Moskevská 1464/61, Vršovice, 10100 Praha 10, IČO 19077670.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
19077670
DIČ
CZ19077670 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
22. 2. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Moskevská 1464/61, Vršovice, 10100 Praha 10
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Lesnictví a těžba dřevaZpracování dřevaSběr a zpracování odpadůSpecializované stavební činnostiProdej a opravy motorových vozidelVelkoobchod
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení