MOL Česká republika, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

MOL Česká republika, s.r.o.

IČO: 49450301

Aktuální nabídky práce

Jindřichův Hradec od 34000 Kč
Stráž nad Nežárkou od 30000 Kč

Jaké profese MOL Česká republika, s.r.o. hledá

Kde MOL Česká republika, s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Jindřichův Hradec · 1 Stráž nad Nežárkou · 1
Sídlo firmy: Moulíkova 3286/1b, Smíchov, 15000 Praha 5

Časté otázky

Kolik má MOL Česká republika, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Kde firma MOL Česká republika, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Moulíkova 3286/1b, Smíchov, 15000 Praha 5, IČO 49450301.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
49450301
DIČ
CZ49450301 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
1. 11. 1993 (33 let na trhu)
Sídlo
Moulíkova 3286/1b, Smíchov, 15000 Praha 5
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba chemických látekSběr a zpracování odpadůSpecializované stavební činnostiProdej a opravy motorových vozidelVelkoobchodMaloobchod
Adresa

Rezkova 1157, Jindřichův Hradec, 37701

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení