Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o.

IČO: 25077830

Aktuální nabídky práce

Plazy od 32500 Kč
Plazy od 37200 Kč
Plazy od 32500 Kč
Plazy od 37200 Kč
Plazy od 29400 Kč

Platy ve firmě Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o.

Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 32 700 Kč hrubého (medián 32 500 Kč, tedy přibližně 26 424 Kč čistého), podle 6 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 8 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů 29 766 Kč 3
Řidiči paletovacích vozíků 37 200 Kč 2
Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) 32 500 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 27 400 Kč do 37 200 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 6. 1. 2026.

Jaké profese Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o. hledá

Kde Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: č.p. 129, 29301 Plazy

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 32 700 Kč, medián 32 500 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 6 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o. volných míst?

Aktuálně 6 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů, řidiči paletovacích vozíků, pomocní manipulační pracovníci.

Kde firma Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 129, 29301 Plazy, IČO 25077830.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25077830
DIČ
CZ25077830 · plátce DPH
Vznik
23. 9. 1996 (30 let na trhu)
Sídlo
č.p. 129, 29301 Plazy
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba motorových vozidelMaloobchodVelkoobchod
Adresa

Plazy, 29301

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení