Multikulturní Integrační Centrum, z. ú. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Multikulturní Integrační Centrum, z. ú.

IČO: 17837006

Jaké profese Multikulturní Integrační Centrum, z. ú. hledá

Kde Multikulturní Integrační Centrum, z. ú. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Sklářská 475, 35734 Nové Sedlo

Časté otázky

Kolik má Multikulturní Integrační Centrum, z. ú. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě.

Kde firma Multikulturní Integrační Centrum, z. ú. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Sklářská 475, 35734 Nové Sedlo, IČO 17837006.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
IČO
17837006
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
6. 1. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Sklářská 475, 35734 Nové Sedlo
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zájmové organizace
Adresa

Sklářská 475, Nové Sedlo, 35734

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení