MY POUR group s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

MY POUR group s.r.o.

IČO: 09075151

Aktuální nabídky práce

Jaké profese MY POUR group s.r.o. hledá

Kde MY POUR group s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Olomouc · 1
Sídlo firmy: Pavelkova 1133/6, Hodolany, 77900 Olomouc

Časté otázky

Kolik má MY POUR group s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů.

Kde firma MY POUR group s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Pavelkova 1133/6, Hodolany, 77900 Olomouc, IČO 09075151.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
09075151
DIČ
CZ09075151 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
3. 4. 2020 (6 let na trhu)
Sídlo
Pavelkova 1133/6, Hodolany, 77900 Olomouc
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůVýstavba budovSpecializované stavební činnostiPozemní dopravaStravování a pohostinstvíOpravy výrobků pro domácnost
Adresa

Pavelkova 1133/6, Olomouc, 77900

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení