Okresní soud v Kutné Hoře
IČO: 00024538Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Okresní soud v Kutné Hoře
Okresní soud v Kutné Hoře aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 21 090 Kč hrubého (medián 15 680 Kč, tedy přibližně 13 860 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 48 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Asistenti soudců | 33 590 Kč | 1 |
| Písaři | 15 680 Kč | 1 |
| Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech | 14 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 14 000 Kč do 33 590 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 21. 7. 2026.
Jaké profese Okresní soud v Kutné Hoře hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Asistenti soudců | 1 | 33 590 Kč |
| Písaři | 1 | 15 680 Kč |
| Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech | 1 | 14 000 Kč |
Kde Okresní soud v Kutné Hoře nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Okresní soud v Kutné Hoře?
Průměrná nabízená mzda je 21 090 Kč, medián 15 680 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Okresní soud v Kutné Hoře volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: asistenti soudců, písaři, uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.
Kde firma Okresní soud v Kutné Hoře sídlí?
Sídlo firmy je na adrese náměstí Národního odboje 58/6, Kutná Hora-Vnitřní Město, 28401 Kutná Hora, IČO 00024538.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Organizační složka státu
- IČO
- 00024538
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Sídlo
- náměstí Národního odboje 58/6, Kutná Hora-Vnitřní Město, 28401 Kutná Hora
- Stav
- Aktivní
Kontakt
podatelna@osoud.kha.justice.czAdresa
náměstí Národního odboje 58/6, Kutná Hora, 28401