Oldřich Mikeš — platy, recenze a volná místa | Flekni

Oldřich Mikeš

IČO: 06052061

Aktuální nabídky práce

Pelhřimov od 30000 Kč až 35000 Kč

Jaké profese Oldřich Mikeš hledá

Kde Oldřich Mikeš nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Pelhřimov · 1
Sídlo firmy: č.p. 104, 58901 Růžená

Časté otázky

Kolik má Oldřich Mikeš volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči osobních a malých dodávkových automobilů.

Kde firma Oldřich Mikeš sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 104, 58901 Růžená, IČO 06052061.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
06052061
DIČ
CZ8104054354 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
26. 4. 2017 (9 let na trhu)
Sídlo
č.p. 104, 58901 Růžená
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Prodej a opravy motorových vozidelPronájem a leasing
Adresa

Nádražní 1112, Pelhřimov, 39301

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení