Ota Sněžík — platy, recenze a volná místa | Flekni

Ota Sněžík

IČO: 49597035

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Ota Sněžík hledá

Kde Ota Sněžík nabírá

Sídlo firmy: Za Kostelem 391, 28104 Plaňany

Časté otázky

Kolik má Ota Sněžík volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby budov.

Kde firma Ota Sněžík sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Za Kostelem 391, 28104 Plaňany, IČO 49597035.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
49597035
DIČ
CZ6703120512 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
21. 7. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
Za Kostelem 391, 28104 Plaňany
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba počítačů a elektronikyVýroba elektrických zařízeníSpecializované stavební činnostiMaloobchodČinnosti v oblasti nemovitostíBezpečnostní služby
Kontakt
777013768
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení